Festival Vidmo

OZNAM

Vážení priaznivci nášho festivalu, s ľútosťou vám musíme oznámiť, že festivalová prehliadka VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín sa v roku 2022 neuskutoční.

O nás

Záujem obyvateľov Dolného Kubína o nekonvenčnú filmovú tvorbu má hlboké korene. Občianske združenie Filmový klub 23 Dolný Kubín so sídlom v Dolnom Kubíne vzniklo 12. augusta 2004 na základe zaregistrovania na Ministerstve vnútra SR podľa Zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov, ako reakcia početnej skupiny zanietených mladých ľudí na tento stav.

Občianske združenie Filmový klub 23 Dolný Kubín je dobrovoľné záujmové združenie mladých ľudí, ktorí majú záujem rozvíjať a podporovať tvorivosť a sprostredkovávať výsledky tvorivej činnosti verejnosti. Činnosť členov je dobrovoľná a bezplatná.

Aktivity OZ Filmový klub 23 Dolný Kubín

  • organizovanie Medzinárodných prehliadok krátkych filmov STARCOV POKLAD (ukončené)
  • organizovanie VIDMO - Medzinárodných prehliadok horských a adrenalínových filmov z Festivalu horských filmov a nížinného dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave.
  • realizácia pravidelných pondelkových klubových predstavení v priestoroch kina Choč (zriaďovateľ MsKS Dolný Kubín) - ukončené.
  • spoluúčasť na Medzinárodných putovných filmových prehliadkach a festivaloch (PROJEKT 100) - ukončené.

Organizátor

FILMOVÝ KLUB 23 DOLNÝ KUBÍN

Pelhřimovská 1192/4
026 01 Dolný Kubín
mobil: 00421-918-967163
e-mail: vidmofest@gmail.com

Miesto a čas konania

14. festivalová prehliadka VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 sa uskutoční v dňoch 10-12. októbra 2019 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.

Newsletter